Technologové - konstruktéři / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaFORM s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda35 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

POŽADUJEME: znalost CAD softwaru podmínkou, SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe chemicko-technologické, případně technického směru), znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B1) podmínkou, znalost práce v IS Helios iNuvio výhodou (školení v rámci výcviku), řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič), zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem.
NÁPLŇ PRÁCE: návrh technologie výroby ve všech fázích realizace produktu, zvládnutí procesního systému práce po zaškolení dle ISO 9001, IATF 16949, spolupráci s obchodními zástupci při sjednávání technických, požárních a bezpečnostních požadavků projektu se zákazníky, spolupráci na controlingu s projektovým manažerem na vyhodnocení realizovaných projektů, spolupráci a koordinaci s členy týmu od zadání zakázky až po ukončení projektu.
NABÍZÍME: Zvýšení kvalifikace dle potřeb pro nabízenou práci, možnost seberealizace v perspektivním oboru, finanční ohodnocení na základě vašich schopností a dovedností, firemní benefity jako závodní stravování, sick-day, výhodný mobilní tarif, příspěvek na dopravu, příspěvek na sportovní a kulturní aktivitu, až 5 dnů dovolené navíc.

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Bc. Dominika Zemánková, tel.: 737 286 909 v pracovní dny od 8 do 14 h, popř. e-mailem: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Střelná 220, 75612, Česko
mzda, plat (hrubý):35 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody: sick-day, příspěvek na dopravu

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:FORM s.r.o., IČ: 43874801
datum zveřejnění nabídky práce:05. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc. Dominika Zemánková

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma FORM u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 35 000 Kč až 45 000 Kč ; Benefity a výhody: Podnikové stravování, Jiné výhody: sick-day, příspěvek na dopravu, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Střelná 220, 75612, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Firma neuvedla své kontakty přímo v sekci s kontaktními údaji. Ale nebojte - mrkněte se do textu popisu nabídky práce - někdy jej firma uvede zde.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.